Ponuka eRko stretiek – 2023/2024

Milí rodičia!

Hnutie eRko z našej farnosti prichádza s ponukou pre vaše deti patriť do detského spoločenstva a pravidelne sa stretávať na detských stretkách pod vedením našich animátorov. Pre deti ponúkame celoročný program, ktorý vedie ku kresťanskej zrelosti a nezištnej službe druhým. V tomto školskom roku 2023/2024 sme si pripravili ročnú tému PÁTRAJME PO RADOSTI. Chceme sa spolu s deťmi vydať na cestu objavovania tajomstiev pravej radosti. Na našej ceste rozlúštime indície, prekonáme falošné stopy a nájdeme RADOSŤ s veľkým R.

Bližšie informácie, ako sa stať členom eRka, sa dočítate v Liste rodičom. Pre zaevidovanie nového dieťaťa v eRku v Kanianke vyplňte tento dotazník a prineste ho na prvé detské stretko, ktoré bude 23.09. 2023 o 10.00 hod. v Centrumku.