30. výročie posvätenia kostola

V nedeľu 12.11. sme slávnostnou svätou omšou zavŕšili slávenie 30. výročia posvätenia Kostola Božského Srdca Ježišovho v Kanianke. Pri tejto príležitosti bol hlavným celebrantom vdp. ThLic. Roman Furek, kňaz ktorý pôsobil v našej farnosti pri zrode tohto veľkolepého chrámu.

Ďakujeme, že prijal naše pozvanie byť opäť medzi nami. Veríme, že pre každého z nás to bolo veľmi pekné stretnutie.

Taktiež ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do slávenia 12-hodinovej adorácie v našom kostole. Vďaka vám sme mali možnosť prežiť rôzny spôsob modlitby. Veríme, že sme vyprosili mnoho milostí a požehnania sebe i celej našej farnosti, aby sme svojim blízkym vedeli prinášať svetlo a vôňu prítomnosti nášho Pána.

… GALÉRIA …

Farnosť Kanianka
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.